Apple Watch - це чудовий девайс, який не просто виправдав, але і перевершив всі очікування користувачів, це геніальний і бездоганний аксесуар, функціонал якого продуманий до найменших деталей. І що б там не казали, розумні годинник від Apple позбавлені всякого недоречного пафосу. І, найцікавіше, що це перший продукт компанії, до розробки якого Стів Джобс не мав ніякого відношення: від задуму до реалізації це повністю дітище Тіма Кука і його команди.

Кому підійдуть смарт годинник від Apple?


У Купертино орієнтуються на власників iPhone, починаючи з п'ятої серії, так як підключити годинник до інших пристроїв не можна, та й не підтримують вони синхронізацію з іншими операційними системами. На жаль, Apple Watch не можуть використовуватися як окремий гаджет, адже весь потенціал і міць годин розкривається тільки в зв'язці з iPhone.

Також компанія Apple дала зрозуміти, що їх годинник - це спочатку модний аксесуар, і лише потім багатофункціональний девайс з великим переліком корисних можливостей. Звідси і упор на безліч різний модифікацій і цінових категорій. Покупець зможе вибрати відповідний дизайн гаджета, аж до розміру екрана, матеріалу корпусу і навіть ремінця, і при цьому не виходити за рамки своїх фінансових можливостей. Вартість Apple Watch дуже різна і коливається в залежності від описаних вище параметрів.

Тому покупцями таких годин точно не стануть любителі точних хороших швейцарських годинників (принаймні масово немає). Швидше за все Apple Watch стануть першими дорогими годинниками для молоді, до того ж вони стануть по істині універсальним подарунком. І, звичайно ж, досить великою аудиторією будуть шанувальники і користувачі інших продуктів Apple.

Дизайн годин і варіанти Apple Watch


Зараз вже вийшло два покоління годин - Apple Watch і Apple Watch 2. Також є лінійка спортивних годин, випущена спільно з компанією Nike - Apple Watch Nike +.

Самою базової і дешевої серією є Watch Sport, в яку входять гаджети з дисплеєм 38 або 42 мм і силіконовим ремінцем. Як ви вже зрозуміли, в «спрощеної» моделі годинника використовують більш прості і дешеві матеріали. Так серія Sport отримала корпус з полірованого анодованого алюмінію, міцне загартоване скло Ion-X і тильну кришку з композитних матеріалів. Серія з силіконовим ремінцем складається з 10 різних варіантів. У них алюмінієвий корпус і, на відміну від старших моделей, скло звичайне (а не сапфірове), яке не так помітно дряпається.

Серія Watch налічує 20 моделей, які мають також два варіанти дисплеїв - 38 і 42 мм. Корпус цієї серії вже виконаний з нержавіючої сталі, а ремінці не обмежуються тільки силіконовими варіантами. Ціна годинника з цієї серії коливається в залежності від матеріалу ремінця і може доходити до 1000 $. І є ще третя серія Apple Watch Edition, що складається з 8 різних варіацій. Корпус даної серії виконаний із золота і вартість такого годинника відповідно набагато дорожче попередників.