Кількість
|
Вартість
|
||
|
Портативні зарядні станції: особливості, як вибрати
У разі частих відключень електроенергії є потреба у додаткових автономних джерелах. Портативна зарядна станція стане гарним рішенням для приватного будинку, дачі, квартири чи офісу.
Цей пристрій є потужним павербанком для зарядки не тільки смартфона, ноутбука або планшета. З його допомогою можна заживити холодильник, роутер, телевізор та іншу побутову техніку.
Як працює портативна електростанція
Цей пристрій поєднує в собі переваги павербанка та генератора. Якщо останньому для вироблення електрики необхідне паливо, зарядну станцію не доведеться заправляти бензином або дизелем. Її головним робочим елементом є місткий акумулятор, енергії якого достатньо для живлення гаджетів та побутової техніки.
Портативна зарядна станція для дому не займає багато місця та не псує повітря токсичними вихлопами на відміну від бензинових та дизельних генераторів. Цей прилад не гуде, його легко переносити з місця на місце і ставити будь-де, оскільки він відрізняється компактними розмірами. Пристрій можна брати із собою на природу, на відпочинок із наметами.
Користуватись таким приладом дуже просто. Достатньо періодично заряджати його, приєднавши до розетки. Деякі пристрої поповнюють заряд не тільки від 220 В, але й прикурювача в автомобілі через спеціальний адаптер. Є моделі, сумісні із сонячними батареями. Час повного заряджання залежить від моделі, але від розетки завжди потрібно менше часу, ніж від прикурювача.
Потужність як важливий критерій
Зарядну станцію для будинку купують, щоб заживити певну кількість техніки на час вимкнення світла. Від потужності моделі залежить скільки пристроїв і як надовго можна одночасно до неї під'єднати. Малопотужні підходять, наприклад, тільки для смартфонів, ноутбуків, планшетів та іншої дрібної техніки.
Перш ніж купити зарядну станцію, потрібно визначитися, для яких цілей ви її використовуватимете. Для періодичного застосування під час відсутності електрики чи безперебійного енергопостачання будинку знадобляться різні показники потужності. Цей параметр вказується у Вт, що він вище, тим більше приладів можна під'єднати.
За потужністю пристрої поділяються на такі види:
- малопотужні. Це моделі до 600-700 Вт, які подають струм гаджетам (наприклад, смартфонам, ноутбукам або планшетам). Їх також можна використовувати для газового котла або невеликої світлодіодної лампи;
- середньопотужні. До цієї категорії належать моделі до 2 кВт, вони підходять для морозильної камери, холодильника, бойлера, кондиціонера;
- високої потужності (від 3 кВт та вище). Саме за допомогою таких приладів можна забезпечити об'єкт безперебійною електрикою зі стабільною роботою всієї техніки.
Портативні зарядні станції можуть мати кілька роз'ємів для 2 або більше пристроїв одночасно. При цьому швидкість заряджання не знижується.
Інші важливі критерії вибору
Має значення не тільки потужність, але й типи роз'ємів від них залежить, яку техніку ви зможете під'єднати. Моделі можуть комплектуватися мобільними розетками для прикурювачів, USB Type-C, USB Type-A, розеткою 220 В і DC для моніторів або фотоапаратів.
Ціна зарядної станції залежить від додаткових функцій. Зручно, коли пристрій має індикатор, який показує поточний рівень заряду. Не завадить захист короткого замикання і перевантажень, особливо в умовах недосконалості наших мереж. Більшість моделей комплектуються дисплеями, де відображається статус заряду.
Замовити зарядну станцію для дому, квартири чи дачі зручно в інтернет-магазині iPodrom з доставкою по Україні.