Про наш магазин
iPodrom – це спеціалізований магазин техніки Apple. Ми пропонуємо найінноваційніші девайси у світі! Саме це нас мотивує надавати найкращі умови! Саме наша любов до всього нового і людей захоплює нас демонструвати бездоганний сервіс і особистий підхід!

 

Apple незмінно задає напрямок для розвитку новітніх технологій, роблячи їх максимально прогресивними та простими одночасно (найпотужніші процесори та інтуїтивний інтерфейс). Ми ж даємо можливість ознайомлення та придбання її гранично легко та доступно (якісний опис товарів та швидке замовлення на сайті).

 

Apple завжди орієнтується на потреби користувача, створюючи незамінно комфортні умови для їх реалізації (блискуча ергономіка та якісний софт). Ми завжди готові допомогти (наш центр підтримки працює 24/7).

 

Apple демонструє індивідуальний підхід та безпеку (широкий ряд налаштувань та захист даних по відбитку пальця). Ми зосереджуємо увагу на ненав'язливому сервісі з урахуванням усіх побажань (індивідуальна програма лояльності та особистий підхід).

Наша пристрасть – техніка Apple! Наша мета – надати її у всій красі! Наша реалізація – найвищий сервіс!