Кілька років тому Apple оновила лінійку компактних планшетів mini нової четвертої моделлю. Поставляється пристрій в стандартному комплекті - з інструкцією, Lighting-кабелем і зарядним пристроєм.

Зовні гаджет дуже схожий з молодшим братом - iPad 2 mini. Лицьова панель діагоналлю в 7,9 дюйма покриває скло, а тильна панель виконана з матового пластика. Але все-таки досить вагома різниця є - четвірка стала тонше і легше побратима - її товщина складає 6,1 мм, а вага 304 грами.

переваги планшета
Незважаючи на свої маленькі розміри, гаджет має дуже значну начинку. Двоядерний процесор А8 має тактову частоту 1,5 Ггц. А за графіком відповідає потужний 4-ядерний чіп PowerVR GX6450. Але головною родзинкою планшета є оперативна пам'ять, розмір якої збільшився до 2 Гб, так само. як і в iPad Air 2. За рахунок цього значно зросла продуктивність гаджета - тепер він з легкістю тримає в фоновому режимі кілька важкий додатків і швидко реагує на дотики. А ось місткість жорсткого диска в залежності від модифікації варіюється від 16 до 128 Гб

Ємність акумулятора став менше, але при цьому планшет з легкістю витримує 8 годин автономної роботи при активному використанні і включеному wi-fi.

Підвищився ранг і операційної системи до iOS 9, яка більш оптимізована в порівнянні з попередньою версією. Великим її плюсом є функція багатозадачності - тепер ви можете розміщувати кілька додатків на одному екрані. Для активації даної можливості потрібно потягнути екран з лівого краю, після чого відкриється меню з додатками, які можна відкрити в сусідньому вікні.

Ще одним важливим оновленням є датчик Touch ID, вбудований в кнопку «Додому». Більше не потрібно придумувати складні паролі, крім вас ніхто не зможе скористатися вашим пристроєм.