Дуже тонкий дизайн нового MacBook Pro - одна з основних переваг «яблучного» ноутбука. Але для цього Apple довелося відмовитися від більшості роз'ємів і залишити тільки порт USB-C (Thunderbolt 3). Але Type-C - це не просто порт USB, він виконує і ряд інших функцій.

Порт Thunderbolt 3 в ноутбуці компанії Apple - це:

USB 3.1 другого покоління зі швидкістю передачі даних до 10 Гбіт / с;
зручний двосторонній коннектор універсального призначення;
зарядка самого MacBook та інших пристроїв.
І все ж для вирішення деяких завдань доводиться додатково купувати адаптери.

Перехідник для MacBook - для чого потрібен і як вибрати?
Найпопулярніші завдання, для реалізації яких необхідний адаптер: підключення «яблучного» ноутбука до дротової LAN-мережі, телевізора або монітора. А також для підключення до самого ноутбука інших пристроїв: карт пам'яті, носіїв USB 2.0 або 3.0 або того ж iPhone.

При виборі перехідника для MacBook можна використовувати різні рішення:

Купити спеціальні пристрої для вирішення кожного конкретного завдання. Наприклад, окремо перехідник на Universal Serial Bus, кабель для Lightning і адаптер для Gigabit Ethernet.
Або вибрати багатофункціональний адаптер, який допомагає вирішити кілька завдань одночасно. Наприклад, перехідник з цілим набором портів, що складається з HDMI, транзитного Type-C, Card reader і USB 3.0.
Який саме спосіб вибрати, вирішуйте самі. Кожен з них зручний по-своєму: перший більш компактний, другий вирішує кілька функцій відразу.