Припустимо, ви - володар старого, бувалого iPhone 4 або 5, але поглядаєте в бік iPhone 6 або 7. Як максимально швидко і вигідно перестрибнути з «дідка» на новітній «яблучний» смартфон?

У звичайній ситуації вам довелося б:

виставити ваш старий iPhone на продаж на дошку оголошень;
кілька днів відбиватися від пропозицій обміну на старий кнопковий Nokia або на несправний китайський моторолер;
витратити тиждень-другий на зустрічі з потенційними покупцями, яких постійно не влаштовував би зовнішній вигляд апарата, або його ціна.


Загалом, дві-три тижні - і ваш «дідок» iPhone 5, швидше за все, був би проданий - причому, не факт, що за тією ціною, яку ви спочатку планували. І тільки після цього ви змогли б піти в магазин і купити iPhone 7.

Trade-in - офіційна програма «викупу» iPhone і його подальшої заміни на нову модель, яка стартувала з подачі Apple у всіх фірмових магазинах. На перший погляд, пропозиція досить-таки вигідне: прийшов в магазин, здав старий айфон, доплатив і отримав новий.

Які переваги обміну?
Приносьте свій старий айфон для обміну і отримаєте такі переваги:

Функціональність. Знімайте з новим iPhone 6 відео з роздільною здатністю 4К, робіть розкішні Селфі і чудові знімки з 5 МП фронтальної і 12 МП основний камерами. Насолоджуйтеся зручністю управління Force Touch, за лічені миті виконуючи будь-які повсякденні завдання. Оцініть функціональність нової iOS і пориньте у світ першокласних мультимедійних розваг. Просто обміняйте старий iPhone і отримаєте за вигідною ціною новітню модель.
Економія. Замість придбання гаджета за повною ціною ви компенсуєте істотну частину його вартості, віддаючи смартфон, яким більше не плануєте користуватися. Залежно від технічного стану і терміну експлуатації старого пристрою ви можете отримати за нього більш ніж серйозну компенсацію.
Зручність. Вам не потрібно витрачати час і сили на пошуки покупця для свого старого телефону. Крім того, не використовуваний апарат не буде лежати без діла. Просто приходьте в наш сервісний центр і виконайте обмін iPhone. Замість старої моделі отримаєте набагато швидший і продуктивний iPhone 6 / 6s з новими революційними функціями.
Гарантія. Якщо термін гарантії на старий смартфон добігає кінця, то саме час обміняти ваш айфон на нову модель. Так ви отримуєте ще роки стабільного і абсолютно безпечного використання девайса, захищаючи себе від будь-яких форс-мажорних ситуацій.


При купівлі нового iPhone або заміні його на більш нову модель, вам буде представлена ​​можливість передати всі особисті дані, такі як фотографії, повідомлення, замітки і інші дані з вашого старого телефону на новий. Власники моделі iPhone 4, 5 і 6 можуть безпечно поміняти телефон, використовуючи iCloud, в той час як користувачі раніших моделей повинні скопіювати інформацію за допомогою iTunes.

Метод 1. Заміна пристрою iPhone, використовуючи iCloud
1. Візьміть ваш старий iPhone, з якого хочете переписати інформацію.

2. Натисніть на «Settings».

3. Виберіть «iCloud».

4. Потім клікніть по «Storage and Backup».

5. Переконайтеся, що опція резервного копіювання iCloud включена, і що час, відображене поруч з рядком «Last Backup», відноситься до більш раннього періоду поточного дня. Якщо iCloud вимкнений в даний момент і стоїть на позначці «Off», то перемкніть її на «On». В результаті ваш пристрій почне зберігати резервні копії всіх особистих даних, що знаходяться в телефоні, на iCloud. Якщо ви пропустили процес установки «хмари» під час першого налаштування пристрою, ви можете зареєструватися в iCloud, натиснувши в меню «Settings» і вибравши категорію «iCloud».

6. Вам буде необхідно активувати iCloud, використовуючи ваш Apple ID і пароль.

7. Відкладіть ваш старий iPhone і візьміть новий телефон, на який хочете передати інформацію з його попередника.

8. Увімкніть новий iPhone і завершите початковий процес установки. Вам буде запропоновано вказати такі відомості, як мова і країна, мережі Wi-Fi і багато іншого.

9. Виберіть «Restore from iCloud Backup» під час процедури налаштування при питанні про варіанти додавання даних.

10. Натисніть «Next», а потім введіть ваш Apple ID і пароль у відповідні поля.

11. Встановіть час і дату останнього бекапа iCloud, потім тисніть «Restore». Таким способом, ваш новий iPhone почне відновлення всієї особистої інформації, раніше зберігалася у старому пристрої.

12. Зачекайте, поки новий телефон завершить відновлення даних і перезавантажитися. Після повторного включення iPhone буде готовий до роботи.

Метод 2. Заміна пристроїв iPhone, застосовуючи iTunes
1. Візьміть старий iPhone, яким ви користувалися до появи нового.

2. Підключіть iPhone до комп'ютера, на якому встановлено програму iTunes.

3. Клацніть по «File» в меню програми.

4. Вкажіть на «Devices», потім виберіть «Back up». В результаті цих дій iTunes почне виконувати архівацію і збереження всіх ваших особистих відомостей з попереднього телефону.