Напевно ви вже чули про новий тренд 2017 року, так званому хенд спиннер. Але що ж це таке і навіщо люди віддають за них гроші? Це цікава і корисна новинка або чергова дрібничка? В цьому ми зараз і спробуємо розібратися.

Спінер (Hand Spinner) - це нова антистрес-іграшка, яку можна різними способами крутити в руках. У побуті користувачі її ще називають вертушка-спиннер, крутилка або вертушка для рук, крутилка для пальців і т.д. Зовні це свого роду квітка з різною кількістю пелюсток - може бути три, чотири або більше. Народилася ця крутилка в Америці ще 2 роки тому, ну а до нас добралася тільки в цьому році.

Спінер хороший тим, що допомагає відволіктися, розслабитися і зібратися, коли це необхідно. Завдяки іграшці-вертушці можна позбавиться від давніх шкідливих звичок, таких як гризти ручку, смикати пальці, ключі та інші предмети, стукати ручкою по столу, чіпати волосся, коли нервуєте. Хенд спиннер буде просто знахідкою для тих, хто перевтомлюватися від монотонної роботи або розумової діяльності. Він допомагає зняти напругу, підвищує концентрацію, дарує візуальну насолоду і дає заряд позитивної енергії.

Як вибрати спиннер


Незважаючи на свою простоту у використанні, спиннер має ряд модифікацій і часто вибрати гаджет не так просто. При виборі візьміть в руки кілька різних спиннер, покрутіть їх - вам повинно бути легко і комфортно. Якщо вам незручно, то і задоволення і розслаблення від його знаходження в руках ви не відчуєте, і, отже, не будете ним користуватися. А тоді навіщо витрачати гроші даремно?

Важливо щоб гаджет містився в руці і не був занадто важким, адже з часом його можна навчиться крутити пальцями. Спінер це не тільки іграшка, але і гаджет розвиває дрібну моторику рук і пальців. Ну а щодо зовнішнього вигляду - смак у всіх різний, головне, щоб вам він подобався.

Які бувають спіннери
Вертушки відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, але і матеріалом з якого зроблені. На ринку можна зустріти такі варіанти крутилок:

Пластикові - виготовляють литтям або 3d печаткою, є найпоширенішим і недорогим видом.

Металеві - роблять з алюмінію, сталі, міді, латуні та титану. Металеві спіннери вважаються краще, так як метал міцніше, важче і швидше крутитися, а це і є найцінніше в гаджеті.

Дерев'яні гаджети бувають з фанери і цінних порід дерева і робляться на верстатах або вручну.

У матеріалі ми озвучили самі основні види та характеристики новомодного гаджета хенд спиннер, а вибір, звичайно, ж залишається за вами. Одне можна гарантувати точно - спробувавши одного разу, зупинитися вже не зможете.