Огляд Apple Watch Series 3 - нова версія знаменитих розумних годин
У полку розумних годин від компанії Apple прибуло. Разом з новими скляними iPhone купертіновци представили і оновлення лінійки годин - Apple Watch Series 3.

Головною особливістю новинки стала автономність гаджета від смартфона, яку забезпечує LTE-підключення. Це вбудована електронна SIM-карта, на яку можна продублювати номер основної SIM-карти. Але, на жаль, в Україні жоден оператор не надає послугу eSIM, тому для українських користувачів ця функція недоступна.

Але не поспішайте засмучуватися, це не єдина особливість Apple Watch третього покоління. Ми підготували для вас детальний огляд Apple Watch Series 3, щоб висвітлити всі оновлення і поліпшення новинки.

Дизайн залишився незмінним, а модельний ряд ремінців значно збільшився

Зовні нові Apple Watch практично нічим не відрізняються від попередників. Корпус злегка закругленою прямокутної форми з двома кнопками з правої сторони складно відрізнити від попередньої моделі. Колірна гамма новинки представлена ​​в чотирьох кольорах: золото, срібло, білий і сірий космос. А полюбився багатьом лінійка Apple Watch Nike + випускається тільки в сріблястому і Space Gray кольорах.

Екран Apple Watch теж залишився колишнім, а на тильній стороні годин збереглися клавіші для відкріплення ремінця і датчик серцевого ритму. Деякі відмінності помітні тільки при натисканні клавіш і прокручування коліщатка - кнопки стали більш тугими, а рух коліщатка навпаки більш плавним і легким.

А ось асортимент ремінців для Apple Watch помітно збільшився. У світлі цього збережений дизайн дозволить використовувати нові ремінці з будь-якими моделями Apple Watch, а також поміняти раніше куплений ремінець в новий годинник третьої серії. Якщо ви, звичайно, не спокуситесь на оновлені за фактурою і колірній гамі ремінці з нової колекції. Що малоймовірно.

Купертіновци розширили і без того широку колекцію застібок: до вже наявних магнітним, кнопковим застібкам, пряжці-метелику і класичної пряжці додали нове кріплення на липучці. Нова модель застібки завдяки п'яти міцним липучкам дозволяє максимально точно підігнати розмір ремінця по руці.

Нові функції розумних годин

Крім LTE-підключення, яке поки не можна використовувати на території України, Apple Watch мають і ряд інших абсолютно нових або значно поліпшених функцій. Зупинимося на них більш детально:

Функція серцевого моніторингу. Кожні кілька хвилин годинник вимірюють пульс користувача протягом усього часу поки знаходяться на його руці. А також завдяки спеціальним датчикам (акселометр і гіроскопа) постійно моніторять активність користувача. Аналізую все показники, в разі необґрунтованого і сильного підвищення пульсу за допомогою сигналів екрану Apple Watch сповістять про це власника. Крім цього, всі відомості про роботу серця експортуються в додаток Здоров'я на iPhone. Важливо, що ця функція працює в автоматичному режимі, і вам не треба буде спеціально запускати додаток або включати програму.
Альтиметр. Тепер під час використання Apple Watch можуть фіксувати все підняття і спуски користувача. Завдяки цій функції розумні годинник дуже точно вимірюють кількість пройдених ступенів і поверхів. А завдяки функції захисту від води (5 атм) Apple Watch Series 3 також вважають кількість кіл, які власник проплив в басейні.
Тепер Siri говорить з користувачем і в розумних годиннику. Розробники додали можливість Siri спілкуватися з користувачем через вбудований динамік або через підключення AirPods.
Автономна робота Apple Watch Series 3

Збільшилася в розумних годиннику, хоч і незначно, і ємність батареї. При цьому автономність пристрою збільшилася дуже помітно. Розробники стверджують, що Apple Watch третього покоління може працювати без підзарядки протягом трьох діб. Це дійсно можливо, але при умові не дуже інтенсивного використання гаджета. А якщо ви будете не тільки переглядати час і повідомлення, а користуватися годинником більш активно, то час автономної роботи істотно зменшиться. Але в будь-якому випадку на день заряду точно вистачить.

Функції Apple Watch третього покоління, про які ви могли не знати

Не всі користувачі знають, з якими додатковими завданнями Apple Watch може справлятися. Тому розповімо вам про декілька функціях розумних годин від Apple, про які ви могли не знати:

Всі додатки у вигляді списку. При сильному натисканні на домашній екран годин можна вибрати функцію відображення всіх додатків у вигляді списку в алфавітному порядку.
Інтелектуальний дисплей Siri. Разом з інформацією про час годинник показує і іншу актуальну для користувача інформацію. Наприклад, погоду, заголовки новин або найближчі заплановані в календарі події.
Регулювання гучності в навушниках. При прослуховуванні музики на головному екрані завжди активний плеєр, і щоб зменшити або збільшити звук, досить просто покрутити коліщатко регулювання.