У попередніх статтях ми розповіли про новомодному тренді цього року - hand spinner. І сьогодні ми дізнаємося про конструкцію іграшки і як правильно нею користуватися. Коли говорять про спиннер, часто можна почути термін EDC toy, тобто іграшка на кожен день. Спиннер можна користуватися необмежену кількість часу і вдома, і по дорозі на роботу або навчання, і в будь-якому іншому місці.

Тепер трохи про конструкцію іграшки. Корпус може бути виконаний з екологічно чистого пластику, дерева або металу. Окантовка спиннер може бути прямою і гладкою, а може мати безліч отворів. Але найважливіша роль в вертушці відведена підшипників - основу крутіння створюють саме вони. Бувають центральні і зовнішні, кількість варіюється від 1 до 6. Зовнішні підшипники в основному грають роль противаги системі і великої значимості не мають.

А ось від якості центральних залежить швидкість і час роботи спиннер. Тому в основному використовують металеві і керамічні підшипники, які відрізняються зносостійкістю і міцністю.

Ще одна важлива деталь - це заглушка, що складається з двох деталей. Вона встановлюється в центр іграшки Спінер і там замикається.

У чому особливість спиннер
Спінер - це не просто іграшка-дрібничка, як могло здатися спочатку. Це гаджет, який допомагає розслабитися, сконцентруватися, позбутися стресу і розвинути дрібну моторику рук і пальців. А ще це справжній порятунок від шкідливих звичок! З ним ви перестанете гризти нігті, ручки, хрустіти пальцями, смикати кільця і ​​годинник на руках.

Гаджет є універсальним тренжером для пальців і рук. Благодрая спиннер розвивається дрібна моторика пальців і рук - пальці стають більш рухливими, підвищується їх чутливість. Такий інструмент стане знахідкою для всіх, хто переніс різноманітні травми рук.

Як користуватися спиннер
Тепер дайте подивимося, що ж потрібно робити зі спиннер, щоб отримати ефект, описаний вище. Найпростіше - це обхопити центральний підшипник великим і вказівним пальцем однієї руки, а інший крутити. Надалі можна спробувати крутити одним середнім пальцем.

А для тих, хто дійсно зацікавився іграшкою, численні шанувальники вже розробили безліч трюків. Більшість з них засновані на перекиданні з однієї руки в іншу. Ось кілька прикладів.

Спробуйте розкручений спиннер перекинути під ногою в іншу руку. При цьому важливо зберегти баланс і не зачепити лопаті гаджета, тобто не зупинити руху.

Зробіть перекидання рухомого предмета за спиною, знову ж таки, не зупинивши його руху.
Ще можете підкидати вертикально запущену вертушу і ловити її поперемінно правою і лівою руками.

На перший погляд такі трюки можуть здатися банальними і занадто легкими, але це не так. Користувачі, які вже знають, як користуватися спиннер, вчилися таким трюкам не один день. Спробуйте і ви!