Більшість користувачів, які перейшли на один з гаджетів Apple, потім обзаводяться повним набором пристроїв яблучного бренду. І якщо у вас вже є комп'ютер, смартфон, ноутбук, годинник, то варто задуматися про придбання wi-fi роутера від Apple. Для цього радимо вивчити AirPort Time Capsule огляд.

Види мережевого обладнання
Роутери Apple виконують набагато більше функцій, ніж аналогічні пристрої інших брендів. Крім створення і розширення домашньої або офісної бездротової мережі, роутери можна використовувати як мережевий AirPlay-ресивер або жорсткий диск для зберігання резервних копій. Всі ці функції розподілені в трьох пристроях - AirPort Express, AirPort Extreme, Time Capsule. Всі недоліки і переваги роутерів представлені в таблиці.

AirPort Time Capsul


AirPort Time Capsule - це високошвидкісна базова станція Wi-Fi, яка використовує шість антен і працює в двох діапазонах: 3 антени для 2,4 Гц і 3 антени для діапазону 5 Гц. Також пристрій підтримує бездротову технологію 802.11ас, яка дозволяє поширювати сигнал в рази швидше і могутніше, і, що важливо, в рази далі. Ще однією особливістю Time Capsule є можливість його використання, як жорсткого диска для резервного копірованія.Теперь відновити або повернутися до старих файлів і системі не складе труднощів.

Роутер Apple працює практично безшумно, дуже просто налаштовується, стабільний в роботі, ідеально сумісний з усіма яблучними девайсами, підтримує гостьову мережу Wi-Fi. У продажу доступні моделі на 2 і 3 ТБ внутрішньої пам'яті.

AirPort Express


Apple AirPort Express це дуже компактний, але при цьому потужний Wi-Fi роутер. Якщо вам потрібен якісний роутер, який доставляє мінімум проблем - тоді ви потрапили в точку. Незважаючи на свої габарити, роутер оснащений дуже потужним процесором, який витримує практично будь-які перепади навантаження. Також, пристрій не має жодної зовнішньої антени, але навіть при цьому спокійно покриє мережею навіть більшу двоповерхову квартиру або офіс.
Налаштувати роутер можна з будь-якого пристрою з системою iOS. AirPort Express оснащений портами входу і виходу Ethernet, USB-портом для підключення принтера, і 3,5 мм аудиовходом. Завдяки останньому, пристрій можна використовувати як приймач сигналу AirPlay, чим не може похвалитися більше жоден інший роутер.

AirPort Extreme


Мабуть, AirPort Extreme на сьогоднішній день є одним з найпотужніших Wi-Fi роутерів. Усередині пристрою встановлена ​​Шестиелементна антена, яка підтримує стандарт Wi-Fi 802.11ac, забезпечує надійне якісне покриття і втричі більшу швидкість передачі даних. Але варто уточнити, що це стосується швидкості обмін даними між пристроями в мережі, так як швидкість інтернету регулюється постачальником послуг. Також вагомою перевагою буде можливість підключення до роутера жорсткого диска, доступ до якого матимуть всі девайси в мережі.

На відміну від попередників, AirPort Extreme має цілих чотири гігабітних порту - один для WAN-підключень, три для LAN. Також до роутера можна підключити принтер і він теж буде доступний всім користувачам мережі.