Скляна задня панель, сильне олеофобним покриття ювілейного десятого смартфона від компанії Apple зробили його зовнішній вигляд не тільки більш ефектним і красивим, але і більш уразливим. Тому йому необхідний додатковий захист від подряпин і пошкоджень не тільки дисплея, але і задній панелі.

Щасливі власники яблучного флагмана по-різному вирішують проблему захисту свого дорого гаджета. Хтось вважає за краще чохол для надійної всебічного захисту, а хтось зупиняє свій вибір на захисному склі. Основна перевага захисного скла для iPhone - невидима захист і збереження основного дизайну гаджета. До того ж за допомогою цього аксесуара можна захистити не тільки екран, але і вразливу задню панель і об'єктив камери.

Головні характеристики захисного скла для iPhone X
Виробників скляних захистів для смартфонів на ринку багато, але дійсно якісний і надійний протектор для iPhone X повинен володіти такими обов'язковими властивостями:

точно відповідати з розмірами смартфона, збігатися усіма вирізами з датчиками, динаміками і камерами;
бути стійким не тільки до механічних пошкоджень, але і захищати екран від хімічного впливу;
зберігати тактильну чутливість дисплея, кольору і якість зображення;
поглинати шкідливі для людини випромінювання дисплея.
Це основні характеристики захисних стекол, які необхідні для надійної і якісної захисту смартфона. Але багато виробників доповнюють свої аксесуари іншими корисними властивостями. Про них піде мова далі.

Особливості захисних скло для десятого iPhone
Якісні скла для захисту екрану і задній панелі iPhone X відрізняються крім основних ще й додатковими характеристиками. Вони не тільки покращують захисні властивості протектора, але і роблять його експлуатацію більш зручною.

Особливості якісних захисних стекол для десятого iPhone:

Олеофобное покриття. Додатковий захист поверхні від слідів експлуатації, відбитків пальців, пилу і бруду. Підвищена прозорість. Завдяки підвищеній прозорості скло не тільки зберігає якість передачі кольору, але і практично не помітно для очей.
"Лита" захист. Трохи округлені краї протектора захищають від подряпин і пошкоджень і дисплей, і межі смартфона.
Ультратонкая захист. Скло товщиною всього близько 0,25 мм в силіконової рамці завдяки особливому процесу виготовлення забезпечує непомітну захист і повністю зберігає зовнішній вигляд десятого iPhone.
Ідеальна сумісність. Кращу сумісність захисного скла з силіконовим або шкіряним оригінальним чохлом забезпечує особлива форма протектора. Такий протектор захищає дисплей тільки до округленій краю і не піднімається від взаємодії з краями чохла при використанні гаджета.
Такі додаткові якості протектора залежать від моделі та виробника, і найчастіше збільшують його вартість, але воно того варте.

Встановлюємо захисне скло на iPhone X - покрокова інструкція
Встановити захисне скло на екран або задню панель iPhone X ви можете самостійно в домашніх умовах.

Для цього необхідно зробити всього три прості кроки:

Ретельно протріть поверхню спочатку спеціальної знежирюючий серветкою для дисплеїв і оргтехніки. А потім звичайної сухою серветкою, щоб ввібрати залишки вологи.
Акуратно прикладіть скло до дисплея або задній панелі, точно поєднавши всі виступи, отвори і індикатори.
Проведіть по поверхні пальцем по центру зверху вниз. Якісний протектор після цього сам почне швидко "склеюватися" з поверхнею.
Якщо після установки ви помітите невелику порошинку між поверхнею смартфона і протектора, то її дуже легко прибрати. Просто злегка підніміть скло нігтем і за допомогою спеціального тонкого стікера видаліть порошинку.