Якщо ви зважилися придбати портативну акустику, то Вам, безсумнівно, варто зупинити свій вибір на JBL Charge 3. Серед сумнівних переваг у інших колонок, на зразок світломузики, хитромудрого дизайну або карабінів, дана модель однозначно виграє. Її основна перевага - потужний акумулятор, який можна використовувати для зарядки інших пристроїв.

Також модель Charge 3 є безпрограшним варіантом для всього - її можна використовувати для посилення звуку ноутбука, слухати вдома музику у ванній або на кухні під час готування, для тренування в залі або на вулиці, для прогулянок на велосипеді або навіть для пікніка в парку. Маленьким, але приємним перевагою є розмір колонки - вона легко поміститися в кишеню, сумку або рюкзак.

Технічні характеристики JBL Charge 3
Свіжа Charge 3, на відміну від своїх попередниць стала могутніше - 20 Ватт, в порівнянні з 15 Ватт у Charge 2. Годинники автономної роботи збільшилися майже в 2 рази - тепер 20 годин замість 12, що спокійно забезпечить близько 10 годин використання на повній гучності. І при цьому ви як і раніше зможете заряджати від неї свій телефон або планшет.

Ще одним сюрпризом стало те, що гаджет отримав повний захист від вологи за стандартом IPX7, яка дозволяє занурюватися на глибину 1 м, але не більше ніж на 30 хвилин. Тепер колонку можна брати з собою в басейн або на відпочинок біля водойм і не переживати про її збереження.

Також, в порівнянні з попередньою моделлю, в Charge 3 зробили менше крок в підвищенні гучності, і тепер підібрати оптимальну силу звучання стало набагато легше. Якщо дивитися на прикладі регулювання гучності iPhone, то одне натискання на клавішу на iPhone дорівнює чотирьом натиснень на самій колонці.

Але найголовніше перетворення в JBL Charge 3 - це звук. Колонка стала помітно голосніше і звучання чистіше. Як і в попередніх моделях, пристрій оснащений двома динаміками по 50 мм, а якість звучання стало краще, завдяки збільшенню діапазону відтворення з 65 Гц до 20000 Гц. І доповнюють загальну якість звуку два пасивних Бассовом випромінювача, які розміщені з боків гаджета.

В управлінні колонка теж стала простіше, так як тепер основні елементи зробили опуклими, і вони відмінно намацуються. З їх допомогою можна перемикати треки, запускати і зупиняти їх, регулювати гучність і шукати нові пристрої. До речі, приємне доповнення від розробників - тепер можна підключити цілих три пристрої. Ще на пристрої ви знайдете роз'єм 3,5 мм, MicroUSB для зарядки колонки, і стандартний USB для зарядки додаткових гаджетів. Також JBL Charge 3 має вбудований мікрофон з шумоподавляющіе ефектом, щоб можна було віддалено відповісти на вхідний дзвінок.

Дизайн колонки


Приховувати не будемо, дизайн моделі Charge 3 вдався на славу. Дизайн JBL Charge 3 дійсно вдався. Прекрасний симетричний корпус, стильне і приємне на дотик текстильне покриття і відсутність зайвих дизайнерських рішень, таких як сенсорні кнопки. Таке відчуття, ніби розробники зібрали всі плюси бездротових колонок в один пристрій, і виробникам потрібно буде сильно постаратися, щоб наступна модель була більш цікавою, ніж Charge 3.

Якщо бути відвертим, то попередні моделі JBL Charge більше були схожі на пивні банки, в той час як нова модель має форму акуратного «барильця». Що стосується колірної гамми, то ви можете придбати гаджет синього, чорного, сірого, червоного і бірюзового кольору.

На відміну від своїх попередників, динамік Charge третього покоління має прогумований текстильне покриття, яке захищає гаджет від відколів і подряпин, а також забезпечує водонепроникність, про яку ми вже говорили вище. Там, де немає тканини, є прогумований корпус з ефектом Soft-Touch. У центрі корпусу видніється логотип JBL, а внизу дуже зручно розташувався яскравий індикатор батареї. Вгорі симетрично розташувалися кнопки управління колонкою. Нагадаємо, що у всіх модифікаціях колонки JBL Charge, всі роз'єми щільно закриті гумовою заглушкою, і до неї бажано ставитися дуже дбайливо, щоб в майбутньому вона не підтікала.

З торців в поглибленнях, як і раніше, знаходяться пасивні радіатори. І, як кажуть виробники, воду вони пропускати не будуть. Для завершення огляду залишилося поглянути на колонку знизу. Основа колонки має невелику гумову рельєфну площа, яка забезпечує стійкість і анти-ковзний ефект. За винятком індикатора заряду, на колонці ще підсвічується кнопка JBL Connect і кнопка включення: білим при включенні і синім при підключенні до Bluetooth.

Комплектація


Комплектація у JBL Charge 3 один в один як і у попередника Charge 2 - яскравий помаранчевий блок живлення (5 В; 2,3 А) зі змінними вилками і кабель micro-USB. Завдяки влагозащіте IPx7 необхідність в чохлі абсолютно відпала.

висновок


Отже, підіб'ємо короткий підсумок всього вищеописаного. Бездротова колонка JBL Charge 3 - це абсолютно нове покоління безстрашної портативної акустик