Найчастіше першим аксесуаром, який набувають щасливі власники Apple iPhone, стає чохол. І це абсолютно вірне рішення, так як небезпеки підстерігають ваш гаджет на кожному кроці. Але чохол виконує не тільки захисну функцію, він також служить прикрасою і виразом стилю власника пристрою. І тут перед кожним шанувальником яблучного гаджета постає питання: як правильно вибрати стильний і якісний чохол для iPhone, який до того ж, ще й захистить пристрій?

Ось саме зараз ми і постараємося відповісти на це питання. Зараз ринок переповнений пропозиціями, які можуть задовольнити навіть найвибагливішого покупця. І щоб не загубитися в такому широкому асортименті, дайте відповідь для себе на два питання. Перший з них - що для вас важливіше: зовнішній вигляд або захисні функції?

Звичайно ж, можна знайти чохол, який виконає обидві функції, але все-таки ви повинні бути готові вибирати, у що буде одягнений ваш гаджет в наступні кілька місяців. Для початку давайте розглянемо, які ж бувають чохли і з яких матеріалів їх виготовляють.

До основних різновидів чохлів відносять:
футляр
бампер
Чохол книжка
фліп
кобура
накладка
спортивний чохол
екстримальний чохол


Тепер пропонуємо розглянути кожен вид докладніше:


1. Чохол футляр
Чохол футляр хороший тим, що повністю захищає пристрій з усіх боків. Найчастіше виготовляється зі шкіри, шкірозамінника або тканини. Футляр для iPhone відмінно підійде для людей, які часто носять смартфони в кишенях або сумці, поряд з іншими предметами. Такий аксесуар зможе захистити ваш гаджет не тільки від потертостей і подряпин, але і відпадання. Але у таких чохлів є і недоліки. Наприклад, з футляра телефон не дуже зручно діставати, і при вилученні завжди є шанс упустити пристрій на підлогу. Також до недоліків можна віднести те, що такий чохол може знижувати гучність дзвінка. Якщо питання, як вибрати чохол для iphone викликає у вас труднощі, наш менеджер безкоштовно підбере чохол, що ідеально підходить під вимоги вашого смартфона.

2. Чохол бампер
Як не дивно, але саме цей вид чохла був придуманий і зроблений власниками компанії Apple і вперше був представлений публіці слідом за iPhone 4. Зовні чохол виглядає як рамочка, яка на перший погляд захищає тільки бічні панелі. Однак основна функція такого чохла полягає в повному захисті Apple iPhone від ударів і падінь. Завдяки тому, що бортики трохи виступають за рамки гаджета, бампер амортизує і пом'якшує падіння. До того ж такий аксесуар не надає об'єму пристрою і зберігає оригінальність дизайну. Якщо розібратися з матеріалами, тобто пластмасові, гумові і навіть металеві бампери. Але фірмові бампери від Apple виділяються поєднанням в конструкції пластика і гуми, що покращує їх захисні властивості. Якщо ви не знаєте де і як вибрати оригінальний чохол бампер для iPhone - у нас широкий асортимент бамперів і інших моделей чохлів.

3. Чохол книжка і чохол фліп
Чохли з цієї категорії є одними з найнадійніших аксесуарів. Найчастіше їх роблять зі шкіри або замінника. Вони мають додаткову відкидну кришку, яка дозволяє охопити гаджет з усіх боків і захистити від усіляких неприємностей. Різниця між книжкою і фліпом, як ви вже здогадалися, лише в тому, що книжка відкидається в сторону, а фліп вниз. Зазвичай такі аксесуари вибирають люди, які віддають перевагу строгий і діловий стиль.

4. Чохол кобура
Кобуру вибирають люди зайняті і дуже практичні, так як основною перевагою такого аксесуара є можливість прикріпити його на ремінь або штани. Таким чином, телефон завжди знаходиться при вас, і при цьому залишає руки і кишені вільними. Знову ж даний чохол найчастіше роблять зі шкіри або її замінника. І цей різновид чохла теж відрізняється високим ступенем захисту, так як кобура повністю закриває iPhone від зовнішнього впливу. З останніх двох пунктів ви дізналися, як правильно вибрати найнадійніший чохол для iPhone.

5. Чохол накладка
Ще один різновид чохла, яка вже давно підкорила шанувальників яблучних смартфонів різноманітністю матеріалів і стилів. Однак при всій різноманітності дизайну, накладка добре захищає тільки задню панель пристрою і бічні панелі. Екран ж потребує додаткового захисту. Для цього можна використовувати плівку або ж захисне скло. Що стосується матеріалів, то для виготовлення чохла накладки можна використовувати фактично все - шкіру, шкірозамінник, пластик, силікон, гуму, дерево і метал. Завдяки цьому кожен користувач зможе вибрати собі накладку до душі.

6. Спортивні чохли
Спортивні чохли є досить вузькопрофільними, зазвичай їх використовують для занять спортом, як в залі, так і на природі. Виготовляються такі аксесуари з міцних, вологостійких матеріалів і здатні винести фізичне навантаження будь-якої складності. Найцікавіше в таких чохлах, що вони оснащені спеціальними кріпленнями і можуть фіксуватися як на руці, нозі