Останнім часом, як не дивно, але в споживчому сегменті бездротові колонки активно замінюють провідні. Навіть для підключення до домашніх кінотеатрів все частіше вибираються портативні сабвуфери. І з урахуванням того, що смартфони та планшети давно витіснили музичні програвачі, портативні колонки стали просто необхідним аксесуаром для меломанів. І це не дивно, адже такий гаджет можна спокійно взяти на пляж, в парк, на прогулянку, і, банально, в іншу кімнату і не тягнути купу дротів з собою. Компанія JBL, безсумнівно, є лідером в сегменті бездротових колонок, і сьогодні ми розглянемо переваги і основні характеристики гаджета JBL Xtreme. І як вже зрозуміло з назви, використовувати її можна практично в будь-яких екстремальних умовах.

Основні характеристики колонки JBL Xtreme


Модель Xtreme володіє найпотужнішим сабвуфером, завдяки чому бас сильний, чистий і виразний. Справжні поціновувачі музики гідно відзначать цю перевагу. І що найголовніше, на максимальній гучності колонки ми отримуємо абсолютно чистий звук без хрипу і зайвого шуму. Правда, від баса максимальній гучності пристрій сильно вібрує і, щоб вона не з'їхала, краще ставити її на тверде міцне місце, наприклад стіл або землю. Єдиний недолік, з яким ви можете зіткнутися - це стрибок гучності при переході на Bluetooth з'єднання. Але це не дефект самого гаджета, найчастіше таке відбувається через різницю рівня гучності на колонці і підключається пристрої. Також у колонки досить широкий діапазон звучання. Запасу гучності вистачить на невелику вечірку: на вулиці нормальна чутність буде забезпечена в радіусі 7-8 метрів, а в приміщенні - 10 метрів. І приємним бонус є водонепроникний корпус, який ефективно захищає колонку від будь-якого впливу води.

Також виробники оновили акумулятор пристрою, тепер її потужність становить 10 000 мАг, що дорівнює 15-ї години безперервного прослуховування. А до повного заряду необхідно всього 3,5 години. Але заряджати колонку доведеться безпосередньо через адаптер, який йде в комплекті, підзарядити від комп'ютера або power bank, на жаль, не вийде. Але сама колонка може виступати як power bank і підключати до двох пристроїв одночасно. Наприклад, можна повністю зарядити iPhone 6 близько п'яти разів і ще залишиться заряд, щоб пару годин послухати музику.

Комплектація


Важливі і габарити пристрою, особливо якщо вони такі значні як у JBL Xtreme. Колонка поставляється в коробці 32 x 20 x 20 см. Всередині коробки ви побачите сам гаджет, кабель живлення, зарядний пристрій з європейської і британської вилками, інструкцію і ремінь для перенесення з двома металевими карабінами на кінцях.

Дизайн гаджета


Зовні JBL Xtreme можна переплутати з серією Charge, однак перше враження оманливе, Xtreme ні з чим не можна сплутати - це найбільша з портативних колонок JBL. Корпус гаджет виконаний з прогумованої тканини, торцеві частини оброблені гумою і відділ для роз'ємів і провідних підключень закривається на блискавку. У пристрої є такі роз'єми - два повноцінних порту USB, роз'єм 3,5 мм, роз'єм для підключення живлення і сервісний роз'єм під заглушкою.

JBL Xtreme має опуклу циліндричну форму. При прослуховуванні колонку можна використовувати як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні.

На передній стороні, прямо по центру, розташовується металева емблема з логотипом JBL, а зверху розташувалися клавіші управління гаджетом. Кнопки включення і функції JBL Connect розміщені на м'якій підкладці, і підсвічуються білим або блакитним кольором залежно від активності в даний момент.

Управління колонкою здійснюється за допомогою шести кнопок, завдяки яким можна включити / відключити харчування, включити Bluetooth-модуль, поставити музику на паузу і відрегулювати гучність. Якщо вам незручно управляти відтворенням з колонки, ви можете це робити з підключеного пристрою - смартфона або планшета, комп'ютера.

Ще на відміну від побратимів, JBL Xtreme оснащена по краях металевими вушками, до яких кріпитися ремінь-переноска. Що стосується колірної гамми, то колонка доступна в чорному, синьому і червоному варіантах.

Ще однією перевагою моделі є можливість підзарядки інших пристроїв - фотоапарата, планшета, смартфона або розумних годин. Одночасно можна заряджати два різних пристрої. Але слід пам'ятати, що якщо на зарядку поставлений тільки один гаджет - він зарядиться швидше, якщо ж підключені відразу два пристрої - сила струму ділиться на два.

підсумок


Портативна колонка JBL Xtreme - це універсальний пристрій, який підходить як для вечірок на відкритому повітрі, так і для домашнього або офісного прослуховування. У колонці також є спікерфон і з шумопоніжающім ефектом, але цією функцією мало хто користується поза автомобілем. Хоча іноді ця функція дуже виручає, наприклад, коли у вас зайняті руки.