Найперші колонки модельного ряду Flip були самими звичайними і бюджетними портативними гаджетами, а JBL Flip 3 - це просто щось: повністю змінився дизайн, з'явилася захист від води, і був вбудований спікерфон.

JBL Flip 3 - це щось середнє між Clip, Micro і більш серйозними акустичними системами. Даний модельний ряд вже давно закріпився на ринку, тому не дивуйтеся, що ряд функцій Flip 3 перетинається з іншими серіями. Варто відзначити, що ціна навіть на третє покоління залишилася досить демократичною при досить серйозних технічних характеристиках.

Основні особливості моделі Flip 3


Портативна колонка JBL Flip 3 підтримує відтворення через Bluetooth версії 4.1 і вхід 3,5 мм, має батарею ємністю 3000 мАг, що забезпечує до 10 годин безперервного відтворення. У трійку розробники додали спікерфон з з шумо- та ехопоглинання і захист від вологи і бризок - тепер колонку можна мити, але не занурювати в воду повністю. Ще до оновленої додали BassRadiator для кращої якості передачі низьких частот, а сам діапазон тепер перебувати між 85Гц - 20кГц. Потужність колонки теж збільшилася і тепер складає 16 Вт. І тепер до гаджету можна підключити одночасно до тих пристроїв.

Ще одна невелика особливість, яка багатьом здасться зовсім неважливою, але серія Flip має найширшу колірну гамму серед усіх колонок компанії JBL. Ви можете зустріти портативну акустику в чорному, синьому, червоному, сірому, жовтому, рожевому, помаранчевому і мятном кольорах.

Дизайн


А ось тут починається найцікавіше. Девайс має форму конуса, в центрі знаходяться два динаміки діаметром 40 мм і 8 Вт кожен. На 95% пристрій покрито тканиною, яка забезпечує привабливий зовнішній вигляд і легкість. До всього матеріал ще і приємний на дотик. Тканина переривається лише в одному місці, де розташувалися кнопки управління і роз'єми - це місце покрито пластиком. Весь пластик на девайсе отримав товстий шар Soft-touch покриття.

Тепер пропонуємо розглянути кнопки управління, частина яких розміщена на пластиковій смужці, а решта на тканинному покритті. Зауважимо, що всі кнопки рельєфні і намацати їх не складає труднощів. На пластиці розміщені: кнопка включення, кнопка з'єднання з іншого колонкою, індикатор заряду батареї і роз'єми 3,5 мм і micro USB-вхід, які в свою чергу закриті заглушкою. А на тканини розташувалися клавіша з'єднання по Bluetooth, регулятор гучності і клавіша відповіді на дзвінок, яка також використовується як «пауза / відтворення». Якщо натиснути на неї один раз - трек зупиниться, якщо два - переключиться на наступний трек. Але хочемо звернути вашу увагу на те, що існує час відгуку на перемикання і воно займає близько двох секунд, врахуйте це при використанні.

якість звучання


Якість звучання на моделі Flip 3 істотно змінилося, порівняно з попередниками, і в кращу сторону. При включенні такого маленького гаджета, зовсім не чекаєш таких серйозних і потужних басів. Це заслуга двох пасивних випромінювачів, які вбудовані в трійку. І що найголовніше, при всій цій потужності звук дуже чистий, без зайвого шуму і хрипу, чутно тільки справжній, глибокий і насичений бас. Таке чисте і бездоганне звучання зберігається навіть при розгоні до максимальної гучності. В цілому можна назвати звучання колонки стереоскопічним збалансованим, з трохи зрушеним в сторону басів.

Нагадаємо, що використовувати девайс можна як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Найцікавіше, якщо поставити колонку вертикально на один з торців, то кількість баса не зменшується і якість звуку нітрохи не страждає.

Ще однією родзинкою JBL Flip 3 є те, що включення і виключення колонки відбувається під, досить оригінальні, звукові сигнали. І підключення до пристроїв теж супроводжено своїм звуковим сигналом.

Комплектація

Комплектація колонки JBL Flip 3 досить стандартна. Поставляється девайс в яскравій і барвистій подарунковій коробці, кришка якого відкривається вгору і тримається на вбудованих магнітах. Коли береш таку важку упаковку в руки, мимоволі розумієш, що річ повинна бути якісною. Відкривши коробку, ви побачите саму колонку, яка лежить у спіненому матеріалі, який ще служить і захистом від ударів, падінь і інших зовнішніх впливів.

У комплекті з колонкою йдуть рекламні брошури, кабель для зарядки, ремінець для зап'ястя і інструкція по налаштуванню і експлуатації.

підсумок

Підводячи підсумок всього вищесказаного, хочеться відзначити, що портативна колонка JBL Flip 3 перевершує всі очікування, з огляду на свій клас і відносно низьку вартість. Пристрій має відмінний дизайн і багато цікавих фішок - тканинне покриття, пасивні випромінювачі, водонепроникний корпус, широка кольорова гама.

Також до трійки додали спікерфон і тепер необов'язково відключати смартфон від колонки під час вхідних дзвінків. Посилили акумулятор і тепер можна насолоджуватися музикою безперервно до 10 годин