Як багато хто вже знає, в грудні стартував продаж довгоочікуваних навушників Apple AirPods. Вперше компанія Apple представила їх у вересні 2016 року у конференції в Сан-Франциско. Apple AirPods, за словами розробників, справжній прорив в передачі звуку. Це передові навушники з новітніми бездротовими технологіями, повністю змінюють уявлення про прослуховування музики та інших мультимедіа. На відміну від інших бездротових гаджетів, AirPods не вимагають настройки. Для підключення навушників необхідно просто дістати з чохла і доторкнутися до них, і все - навушники готові до роботи. Хочеться відзначити, що чохол є відразу ж і зарядним пристроєм. Це дуже зручно і дозволяє заряджати гаджет прямо на ходу.

У чому ж унікальність нових навушників Apple AirPods?


Гаджет оснащений інноваційними датчиками, які здатні розпізнавати, коли ви слухаєте музику і автоматично відтворювати і вимикати її. Тобто, вони спрацьовують тоді, коли вони потрібні, коли ви готові слухати. Для цього необхідно просто вставити їх в вуха, або вийняти хоча б один з навушників. Погодьтеся, це велика перевага, вже не потрібно заходити в налаштування Bluetooth, шукати і підключати пристрій, вводити і запам'ятовувати пас-коди.

Але якщо така функція вас не радує, її можна легко відключити, для цього необхідно всього лише зняти галочку в налаштуваннях поруч з полем «Автоопределение вуха».

Навушники підключаються до будь-якого гаджету Apple, будь то iPhone, iPod, iPad, Mac або Apple Watch, якщо на них виконаний вхід в iCloud. Гаджет може автоматично перемикатися між кількома пристроями, наприклад дзвінком на iPhone і музикою на Apple Watch. Ще, що важливо, підтримується доступ до персонального віртуального помічника Siri.

Що ж нового в апаратної частини навушників Apple?


В основу AirPods ліг новий надекономічний процесор Apple W1, завдяки якому стали можливі унікальні функції - автоматична настройка, найвищу якість звуку, довга робота без підзарядки і підтримка двох вузько мікрофонів, які фокусуються на голосі і фільтрують зовнішні шуми.

Що ж каается програмного забезпечення, то для використання навушників AirPods ваші пристрої повинні бути оновлені до iOS 10, watchOS 3 або macOS Sierra відповідно.

Неможливо не відзначити потужну батарею, закладену в гаджет. Повного заряду акумулятора вистачає на 5 годин безперервного прослуховування музики. Деякі скажуть, що це не так вже й багато, але для бездротового пристрою, на сьогодні, це максимум. І не поспішайте засмучуватися, адже у вас є чохол-зарядний, який готовий додати ще 19 годин до роботи улюблених навушників - всього 15 хвилин підзарядки дадуть вам 3 додаткових години роботи з пристроєм. Вражає, чи не так? Стежити за рівнем харчування можна через ваш iphone - індикатор батареї буде відображатися поруч з даними заряду самого сматрфона, або ж можна стежити за світлодіодним індикатором на чохлі, він повідомить вам, коли заряду залишиться зовсім мало.

Унікальний дизайн девайса


У плані зовнішнього вигляду, творча команда Apple, як і завжди, перевершила всі очікування. Навушники виглядають просто і стильно. Таке відчуття, що дроти просто відрізали ножицями, але при цьому гаджет чудово працює. Ще на Apple AirPods немає ні перемикачів, ні кнопок - і це дійсно схоже на магію, про яку так часто говорить Філ Шиллер, старший віце-президент Apple по всесвітньому маркетингу. Єдина існуюча кнопка знаходиться на чохлі-зарядному від навушників, яка допомагає виявити гаджет інших пристроїв. У комплект поставки входитимуть кабель Lightning / USB, зарядний кейс і самі навушники.

Що робити, якщо втратили один з навушників?


Поки таких случає не було, але все можливо, і цей нюанс в корпорації теж врахували. При втраті необов'язково купувати повний комплект заново. Можна звернутися в офіційний магазин і купити відсутній навушник з комплекту за 70 $

Отже, підіб'ємо підсумок і виділимо 10 основних причин купити навушники Apple AirPods:

Автоматичне підключення та налаштування гаджета

Гарна автономність роботи - до 5 годин без підзарядки

Чохол і зарядний в одному пристрої - завжди під рукою.

Технологія швидкої підзарядки - 15 хвилин заряду дають 3 години роботи.

Оригінальний дизайн, відсутність проводів.

Автоматичне відтворення і відключення звуку - технологія «Автоопределение вуха»

Можливість використовувати тільки один навушник

Швидке перемикання між пристроями

Зручна форма навушника забезпечує ідеальну посадку навушника у вусі

Сумісність з усіма пристроями Apple - iPhone, iPod, iPad, Mac або Apple Watch